Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Financial Controller

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný kontrolór

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • budete sa denne zdokonaľovať sa v anglickom jazyku- využijete Vaše štatistické znalosti a analytické myslenie- dostanete priestor zdokonaľovať zaužívané metódy a prichádzať s novými nápadmi Na tejto pozícii budete:
  • vytvárať mesačné či štvrťročné finančné reporty- podieľať sa na vytváraní rozdielových analýz a porovnávať ich s nastaveným budgetom a forecastmi- spracovávať štvrťročné a rozpočtové prognózy a pripravovať KPI aktivity- vytvárať mesačné aktivity likvidity a úrokových sadzieb- podieľať sa na zdokonaľovaní súčasných reportingových nástrojov

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie:
  • vysokoškolské 2. stupňa
  • Zameranie štúdia:
  • ekonomické
  • Cudzie jazyky:
  • anglický jazyk - B2
  • Prax:
  • 2 - 4 roky v oblasti controllingu
  • Požadované znalosti:
  • Excel - pokročilý- SAS - výhodou
  • Osobnostné predpoklady:
  • analytické a logické myslenie- záujem o čísla a štatistiku- výborné komunikačné zručnosti- zmysel pre detail
  • Pri výkone práce je potrebná:
  • 2 - 4r prax na obdobnej pozícii alebo v oblasti controllingu- znalosť Excel-u - na pokročilej úrovni- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - C1- zmysel pre detail a analytické myslenie- znalosť štatistického systému SAS - výhodou

Výhody a ďalšie informácie

  • Staňte sa súčasťou medzinárodného tímu a využívajte Vaše znalosti štatistiky a vytvárania reportov!

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 29.03.2024
ID ponuky práce: 666455

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online