Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Product Development Manager

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Trnava

Práca v regióne

Ponuka práce Produktový manažér - BankovníctvoFinancie, Produktový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Hľadáme novú posilu pre R&D team na pozíciu Product Development Manager. Úlohou projektového manažéra bude zodpovednosť za riadenie celého R&D, SDLC a za doručenie nových riešení v stanovenom čase a rozpočte. Bude riadiť menší tím ľudí/medzinárodný/. Vyžadujeme skúsenosti s vývojom výrobkov a technickým zázemím. Možnosť stať sa vlastníkom produktu. Hľadáme manažéra, ktorý bude nielen riadiť ale sa aj aktívne zúčastňovať na navrhovaní produktov.
  • Náplň práce PDM:
  • Spolupracovať s medzinárodnými členmi projektových tímov
  • Spravovať pridelené zdroje, využívať ich a byť efektívny
  • Pravidelný reporting a identifikácia možných rizík
  • Spravovať viac projektov súčasne
  • Aktualizovať dokumentáciu projektu v súlade s QMS
  • Identifikovať možné vylepšenia produktu
  • Sledovať zmeny počas fázy vývoja a výroby
  • Definovať, viesť a doručovať objednávky na technické zmeny (ECO)
  • Vypracovať postupy testovania a merania, viesť UAT a jeho hodnotenie
  • Podporiť implementáciu automatizovaného testovania vývoja softvéru
  • Komunikovať so zahraničnými partnermi
  • Podporovať inovácie v každej oblast

Požiadavky na zamestnanca

  • Silné technické zázemie.
  • Znalosť elektroniky, mechaniky
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Vynikajúca znalosť anglického jazyka (pokročilá).

Výhody a ďalšie informácie

  • Flexibilný pracovný čas
  • Výkonnostný bonus
  • Práca s mladým tímom v medzinárodnej spoločnosti
  • Agilný štýl riadenia
  • Firemné akcie

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 07.04.2021
ID ponuky práce: 614604

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Monika Hoosová
monika.hoosova@lugera.sk
+421 908 977 633

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online