Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Business Planning Analyst

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný analytik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • POPIS POZÍCIE:
  • Ak ťa láka práca vo veľkej a stabilnej korporácii a hľadáš prácu, kde využiješ svoj pozitívny vzťah k číslam, čítaj ďalej. Medzi tvoje povinnosti bude patriť:
  • zadávanie predpokladaných objednávok do sytému
  • denná komunikácia s Obchodným oddelením
  • výber dodávateľa na základe objednávky
  • podpora pre obchodné analýzy (spracovanie rôznych vstupných dát)
  • podpora pre prípravu štatistík a forecastov
  • spolupráca s ostatnými tímami kvôli zabezpečeniu všetkých potrebných dát

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • vysokoškolské I. stupňa
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Microsoft Excel - expert

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • benefit konto v hodnote 500€ ročne
  • plne hradené stravné lístky
  • dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí
  • 3 dni dovolenky nad rámec zákona
  • 3 sick days
  • doplatok do 90% výšky mzdy v prípade PN
  • príležitostý home office
  • interné školenia
  • pitný režim
  • veľa korporátnych akcií ako vianočné večierky, spoločné raňajky, darovanie krvi, možnosť zúčasniť sa rôznych dobrovoľníckych akcií
  • PLAT: 1200€

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 10.11.2020
ID ponuky práce: 608885

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Mária Ivanovičová
maria.ivanovicova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online