Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Project Manager

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Projektový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Čo Vám táto pozícia prinesie? - Jednoznačne zlepšíte svoje líderské a koordinačné schopnosti. Od Vás bude závisieť organizácia,koordinácia , výkony celého tímu a výsledok projektu- Keďže budete v neustálom kontakte so zahraničnými európskymi krajinami zlepšíte si svoje jazykové a komunikačné zručnosti- Stanete sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, vďaka čomu zlepšíte svoje postavenie na trhu práce.Čo budete ako Projektový manažér robiť?- budete zodpovedať za koordináciu migrácie procesov z vybranej krajiny na Slovensko. V rámci toho bude Vašou náplňou práce najmä:
  • získanie a zaznamenanie očakávaní od zákazníka- zadefinovanie cieľov a základných parametrov projektu- príprava CMA (communication management approach) - návrh a úprava projektovej štruktúry- identifikovanie rizík pri migrácii procesov a snaha o ich elimináciu- monitorovanie pokynov a postupov- hodnotenie a prezentovanie priebežných výsledkov plánu

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosti:
  • Project Management - expert PRINCE2 - expert PMP - expert PMI ACP - expert Microsoft Excel - expert Microsoft Power Point - expert
  • Cudzie jazyky:
  • Aj - C1
  • Osobnostné predpoklady:
  • štruktúrovaný spôsob práce, vyjednávacie schopnosti,strategické a analytické myslenie, komunikatívne zručnosti
  • Čo sa od Vás očakáva? - cca 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii- certifikát z projektového manažmentu- skúsenosť s migráciou procesov - skúsenosť s vedením s riadením projektu- ochota cestovať

Výhody a ďalšie informácie

  • Máte skúsenosť s migráciou a vedením medzinárodných projektov? Potom je táto pracovná pozícia práve pre Vás!

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 28.09.2020
ID ponuky práce: 606287

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online