Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Senior Financial Analyst with active English wanted!

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný analytik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • POPIS POZÍCIE:
  • For our international client - Business center based in Bratislava - we are looking for an experienced financial analyst with active English.
  • Your future duties will be:
  • Analyzing key performance indicators including all areas of revenue, cost of sales, expenses and capital expenditures
  • Managing continued development of Budgeting, Financial Forecasting, Operating Plan and Modeling tools
  • Ad-Hoc Reporting and Analysis
  • Quarterly and Monthly Financial reports
  • Implementing and working with a Business Intelligence Tool and Dashboard reports
  • Developing financial models and analyses to support strategic initiatives
  • Supporting Senior Management Team with in-depth analysis
  • Prepare presentations to Board of Directors and Senior Management Team
  • Working Contract limited till 30th April 2020

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • 3+ years’ experience of Financial Planning and Analysis, or similar area
  • Strong leadership skills required
  • Experience in multinational corporation environment
  • Advanced Microsoft Excel and PowerPoint skills.
  • Excellent verbal and written communication skills
  • Language Requirements: Fluency in English language

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • Great International team
  • 21 pcs meal vouchers every month
  • Sick days
  • Learning opportunities
  • PLAT: From 1500€/month based on experience

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 26.11.2019
ID ponuky práce: 593682

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Simona Nováková
simona.novakova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online