Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Cost Controller

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Prievidza

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný kontrolór

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Príprava a priebežná aktualizácia nákladových kalkulácií produktu.
  • Sledovanie výnosnosti produktu počas jednotlivých výrobných fáz.
  • Príprava analýz.
  • Analýza výkazu ziskov a strát.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie - oblasť ekonomika, manažment alebo technická oblasť.
  • Minimálne 2 roky pracovná skúsenosť v oblasti kontrolingu vo výrobnej spoločnosti - je podmienkou.
  • Veľmi dobrá znalosť programu MS Excel.
  • Znalosť SAP výhodou.
  • Plynulá znalosť anglického jazkya.
  • Precíznosť, analytické myslenie, vzťah k číslam, zmysel pre detail.

Výhody a ďalšie informácie

  • Práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti na oddelení výskumu a vývoja.
  • Možnosti kariérneho rastu.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Sociálny program a benefity.
  • Relokačný bonus.
  • Letný a zimný bonus.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 22.11.2019
ID ponuky práce: 593442

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Barbara Vermešová
barbara.vermesova@lugera.com
+421 915 976 921

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online