Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Back office employee in Banking and Financial area

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Projektový manažér - Bankovníctvo

Práca na pozícii

Náplň práce

  • If you have got analytical thinking and you are interested in the banking and financial sphere, please hurry up to send us your CV!
  • POPIS POZÍCIE:
  • Your main duties in this role will be:
  • Administration of different kinds of Securities Asset Services
  • Solving regular task and issues related to income events, e.g. dividend payments
  • Monitoring of all pending transaction
  • General meeting services
  • Ad hoc contact with clients and regular communication with headquarter in English

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • Analytical thinking and skills
  • English advanced level, German is welcome
  • PC skills advanced
  • Flexibility and multitask attitude
  • The initiative, self-motivated, reliable and accurate person

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • You will be part of an international and dynamic company, where is a friendly and supportive environment
  • You will receive an appropriate and comprehensive training program
  • You will get a chance for professional growth or positions rotation
  • Numerous company benefits (a multisport card, company events, additional holidays, languages courses, cafeteria)
  • Reasonable salary with variable compensation, 13th and 14th month s salary
  • PLAT: from 1030€

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 06.11.2019
ID ponuky práce: 592108

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Barbora Doubravová
barbora.doubravova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online