Ponuky práce | finančníci.sk

Práca pre finančníkov?

Množstvo pracovných príležitostí pre odborníkov v oblasti financií. Platový monitor, ponuky práce.

Business and market data analyst

Synergie Slovakia s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Finančný analytik

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Chcete patriť k poprednej svetovej spoločnosti, byť súčasťou nových inovácii a máte radi samostatnosť? Ak máte angličtinu, Excel, biznis a analýzy trhu v malíčku, ponúkame Vám stabilnú pozíciu, kde využijete svoje strategické myslenie a dynamiku. Pošlite svoj životopis ešte dnes a staňte sa jedným z členov vývoja biznisu spoločnosti! Čo bude dennou náplňou práce?
  • zabezpečiť komplexné spracovanie dátových podkladov a analýz
  • pripraviť rozpočtové scenáre vrátane vplyvov na ceny, dane a objem predaja s ohľadom na konkurenčné prostredie na miestnom trhu
  • zastrešiť dve hlavné oblasti: plánovanie biznisu a správanie zákazníka na trhu
  • poznať správanie zákazníka, na základe ktorého budete samostatne nastavovať marketingové a biznisové aktivity
  • vykonávať podrobné, odborné a komplexné analýzy aktuálnych trendov na trhu
  • podľa segmentácie trhu vypracovať predikciu vývoja a zabezpečiť podrobné plánovanie
  • tvorba pravidelných taktiež aj ad-hoc reportov
  • komunikovať s lokálnym alebo európskym manažmentom a centrálou vo Švajčiarsku
  • proaktívne vyhľadať a chopiť sa nových príležitostí, vyjednávať, prezentovať a negociovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Level pozície:Špecialista
  • prax na podobnej pozícii s požadovanou náplňou práce aspoň 4 roky
  • anglický jazyk aktívne písomne aj ústne (C1)
  • aktívna práca s MS Excel a Powerpoint na pokročilej odbornej úrovni
  • vzdelanie v oblasti ekonomiky veľkou výhodou
  • silné strategické, analytické a logické myslenie
  • schopnosť prepájať si informácie, ktoré sa vzájomne ovplyvňujú
  • výborné komunikačné, prezentačné a argumentačné zručnosti
  • proaktivita, motivácia, samostatnosť, priebojnosť

Výhody a ďalšie informácie

  • motivačné finančné ohodnotenie
  • zmluvne garantovný 13. a 14.plat
  • podpora rozvoja a vzdelávania
  • čiastočne flexibilný pracovný čas
  • veľká miera samostatnosti
  • dni dovolenky a sick days nad rámec zákona
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • životné a úrazové poistenie
  • a množštvo iných, ktoré budú bližšie predstavené na osobnom stretnutí
  • Plat:od 2000 € brutto (viac v závislostí od individuálnych skúseností kandidáta) + garantovaný 13. a 14. plat

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 09.09.2019
ID ponuky práce: 587059

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Lenka Hlopková
hlopkova@synergie.sk
+421 254 415 522

O spoločnosti Synergie Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online